Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Space Capital представила звіт по інвестиціям у космос за І квартал 2023 року

20 квітня компанія Space Capital представила аналітичний звіт про інвестиції у світову космічну економіку у І кварталі 2023 року, щоквартальний журнал “Space Investment Quarterly”, який компанія видає з 2017 року.

Матеріали зазначеного аналітичного звіту ґрунтуються на оприлюднених даних, документах Комісії з цінних паперів США (SEC), базах даних інвесторів, а також на анонімній та зведеній інформації з власних джерел компанії.

Економічні дані Space Capital за І квартал відмічають значне загальне уповільнення космічної інвестиційної діяльності, що загалом відповідає ситуації в інших технологічних секторах і на загальних ринках.

Основні положення звіту за І квартал 2023 року:

– Протягом кварталу ринок венчурного капіталу продовжував перезавантаження через складну ринкову ситуацію. Загалом, у сфері технологій венчурне фінансування стартапів впало більш ніж на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року до $ 76 млрд у всьому світі та до $ 37 млрд у США, що стало найнижчим показником за 13 кварталів.

– У І кварталі інвестовано $ 2,2 млрд у 89 компаній. У звіті аналізується десятирічний період, з 2014 року всього інвестовано $ 272,2 млрд у 1746 унікальних компаній космічної економіки.

– Із загальним обсягом лише $ 2,2 млрд, інвестованих у першому кварталі (на 53% менше порівняно з попереднім кварталом), це був найнижчий квартал для інвестицій у космос з 2015 року.

– Це значне скорочення зробило багато компаній вразливими у фінансуванні, особливо компаній, що розробляють високі технології та тих, що перебувають на стадії становлення.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України