Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія ICEYE уклала угоду зі страховою компанією щодо надання супутникових радіолокаційних даних

10 листопада фінська компанія ICEYE, що спеціалізується на моніторингу Землі за допомогою радіолокаційних супутникових знімків, повідомила про укладання угоди з британською страховою компанією McKenzie Intelligence Services (MIS) на проведення аналізу загроз повеней на основі зображень, створені радарами з синтетичною апертурою ICEYE (SAR).

Згідно з угодою, ICEYE надаватиме MIS супутникові дані до, під час та після великомасштабних повеней. Ця інформація включатиме дані щодо глибини затоплення до окремих будівель у постраждалих районах, включаючи супутникові SAR-зображення, а також вимірювання повеней із допоміжних джерел, включаючи цифрові моделі рельєфу, наземні датчики і карти водорозділу.

Важливим у пропозиції ICEYE є те, що компанія забезпечує незалежно перевірений, прозорий і послідовний метод точного вимірювання глибини повені майже в реальному часі для будь-якої точки світу.

У свою чергу, MIS надає «рішення як послугу» (‘decisions-as-a-service’), використовуючи дані з різних джерел, включаючи супутникові зображення, дані від БПЛА та відеоспостереження, які зосереджуються у Глобальній платформі спостереження «Global Events Observer» (GEO) компанії. На основі цих спостережень та оцінки індивідуальних втрат майна формується страховий портфель, який дозволяє автоматизувати подання страхових позовів, їх обробку та звітність.

Основний продукт компанії, GEO, був розроблений за допомогою спільного фінансування за програмою Business Applications Європейського космічного агентства (ЄКА). Він розширює можливості компанії по збору та аналізу високоточних даних з величезного кола космічних та наземних джерел.

Довідково: У березні 2021 року компанія ICEYE уклала стратегічне партнерство зі швейцарською компанією Swiss Re, однією з провідних страхових компаній світу. Завдяки цьому партнерству Swiss Re може отримувати швидкі та точні дані, прогнозувати та попереджати потенційні збитки.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України