Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Astra перенесла запуск місії LV0007 на 18 листопада

13 листопада компанія Astra Space, що займається проєктуванням та виготовленням малих ракет-носіїв, а також наданням послуг запуску, повідомила, що запуск її наступної місії LV0007 з космодрому Кадьяк на Алясці планується починаючи з 18 листопада.

«Статичні вогневі випробування продовжувались цими вихідними в Кадьяку. Ми очікуємо запуск під час наступного вікна, яке відкривається 18 листопада», – повідомила компанія у твіттері.

Раніше компанія Astra повідомляла, що запуск 28 серпня її ракети-носія Rocket 3.3, позначений як LV0006, не вдався через те, що паливо витекло з системи подачі та загорілось, вимкнувши один з п’яти двигунів першої ступені ракети менш ніж через секунду після старту.

Запуск місії LV0007 має стати другим з двох за контрактом з Космічними силами США і позначений як STP-27AD2.

Цей запуск стане четвертою спробою запуску ракети компанії Astra на орбіту. У попередніх трьох запусках ракета не змогла вийти на орбіту, але у ході другого запуску у грудні 2020 року була близька до цього.

Довідково: 5 серпня компанія Astra Space повідомляла про укладання контракту з Космічними силами США на два запуски своєї ракети Rocket 3. Раніше Astra Space повідомляла про підписання контракту з компанією Planet, а також про два окремих контракти з NASA.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України