Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія IAI запускає Blue Sphere – віртуальну наземну станцію для супутників

25 жовтня космічний підрозділ ізраїльської компанії Israel Aerospace Industries (IAI) оголосив про запуск віртуальної наземної станції отримання даних зі супутників Blue Sphere. Цей проєкт має значно збільшити обсяг отриманої від супутників інформації та дозволяє встановлення зв’язку з супутниками в будь-який момент.

Впровадження віртуальної наземної станції покращує доступність супутникового сигналу, зменшуючи залежність від «часу проходження супутника» (“satellite passing time”) над наземною станцією. Замість цього супутник може передавати зібрані дані на будь-яку доступну наземну станцію у всьому світі. Звідти інформація передається в хмару, що дозволяє отримувати дані за запитом, надаючи наземній станції можливості для негайної передачі або отримання інформації.

Унікальна концепція була розроблена космічними інженерами в рамках прискореної програми Інноваційного центру IAI та у співпраці з міжнародним бізнес-акселератором Starburst, який спеціалізується на авіаційних та космічних інноваціях на підприємствах IAI.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України