Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Azercosmos уклав угоду про стратегічну співпрацю з компанією Infinite Orbits

22 жовтня Космічне агентство Азербайджанської Республіки Azercosmos повідомило про підписання угоди про стратегічну співпрацю з сінгапурською супутниковою компанією Infinite Orbits PTE Ltd. Згідно з умовами угоди, Azercosmos разом з Infinite Orbits будуть спільно розвивати виробництво та експлуатацію супутників на геостаціонарній орбіті (GEO), що має забезпечити розвиток космічної промисловості в Азербайджані.

«Ця співпраця є початком довгострокового партнерства в галузі стратегічного бізнесу, а також розвитку виробничих процесів для випуску високоякісних і недорогих супутників, які відповідають потребам і вимогам бізнесу, що постійно змінюються», – йдеться в повідомленні Azercosmos.

«Ми з великим ентузіазмом вітаємо Azercosmos в якості партнера і повністю підтримуємо його програму GEO-супутників, обумовлену зростанням попиту і мінливим діловим середовищем», – заявив генеральний директор Infinite Orbits Адель Хаддуд (Adel Haddoud).

Довідково: Азербайджан запустив на орбіту свій перший телекомунікаційний супутник Azerspace-1 в лютому 2013 року, через рік був запущений супутник ДЗЗ з послугами геоінформації Azersky. У 2018 році на орбіту був виведений третій азербайджанський супутник Azerspace-2. На даний час перший супутниковий оператор на Південному Кавказі Azercosmos надає телекомунікаційні та геологорозвідувальні супутникові послуги. За інформацією агентства, у 2020 році послугами азербайджанських супутників скористалися різні компанії в 30 країнах світу. При цьому основними користувачами послуг Azercosmos є фірми США, Великобританії, Франції, Німеччини та Малайзії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України