Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Firefly Aerospace об’явила про підготовку до другої спроби запуску своєї ракети Alpha

18 лютого співзасновник та директор компанії Firefly Aerospace Томас Маркусік (Thomas E. Markusic) об’явив про підготовку до другої спроби запуску малої ракети-носія Alpha.

«Цього року команда Firefly зосереджена на виході на орбіту. Завдяки успішному вогневому випробуванню другої ступені сьогодні (17 лютого), обидві ступені нашої ракети-носія Alpha пройшли приймальні випробування і готові до другої спроби запуску. До зустрічі на стартовому майданчику!» – повідомила компанія у твіттері.

На ресурсі YouTube викладено відео, у якому Томас Маркусік представив випробування запуском двигуна першої ступені ракети Alpha, проведене 19 листопада 2021 р., та випробування двигуна другої ступені, проведене 17 лютого 2022 року.

Довідково: 17 лютого володар контрольного пакету акцій компанії Максим Поляков повідомив, що на вимогу Комітету з іноземних інвестицій США віддав свою частку в компанії Firefly Aerospace, 58 % акцій, співзасновнику та директору компанії Тому Маркусіку за $ 1.

3 вересня 2021 року компанія зробила першу спробу запуску ракети Alpha з бази Ванденберг Космічних сил США в Каліфорнії. Ракета вибухнула через кілька хвилин після старту. Згідно заяви Firefly Aerospace ракету було підірвано через втрату керованості.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України