Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Ефіопський інститут космічної науки і технологій видав запит на консультаційні послуги з розробки супутника ДЗЗ

22 лютого Ефіопський інститут космічної науки і технологій (Ethiopian Space Science and Technology Institute, ESSTI) видав запит щодо попередньої кваліфікації для вибору консалтингової компанії, яка надає консультаційні послуги з розробки супутників спостереження Землі з високим просторовим розрізненням.

Назва проекту – «Ефіопський супутниковий проект високої роздільної здатності (ETRSS-2)».

До цього часу за підтримки своїх партнерів ESSTI запустив два супутники спостереження Землі з низьким просторовим розрізненням, а тепер Інститут планує розробити ще один супутник ДЗЗ для забезпечення безперервності даних, який стане наступником супутника ETRSS-1. Передбачається, що ETRSS-2 буде супутником оптичного дистанційного зондування з субметровим просторовим розрізненням.

ESSTI бажає отримати консультаційні послуги, включаючи (але не обмежуючись) перелік вимог місії, пропозиції щодо архітектур місії, розробку технічних специфікацій, підтримку у підготовці закупівельної документації для міжнародного тендеру на розробку супутника під ключ, а також, можливо, супровід варіантів фінансування проекту та пошуку міжнародних фінансистів.

Зацікавленим міжнародним консалтинговим компаніям пропонується подати свої пропозиції з консультаційних послуг для попереднього відбору не пізніше 11 березня 2022 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України