Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Capella встановити на своїх супутниках термінали для обміну даними з Міністерством оборони США

9 листопада приватна компанія Capella Space оголосила, що стане першим комерційним постачальником даних з супутників з радарами із синтезованою апертурою (synthetic aperture radar, SAR), який продемонструє сумісність своєї оптичної міжсупутникової лінії зв’язку (Optical Inter-Satellite Link, OISL) з новою Космічною архітектурою національної оборони (National Defense Space Architecture, NDSA), яку будує Агентство космічного розвитку (SDA) МО США.

Дані SAR є дуже цінним активом для SDA та Міністерства оборони США. Наступне покоління засобів постійного моніторингу компанії Capella буде використовувати нову технологію, яка забезпечить високу швидкість доставки та прямий цілодобовий доступ до її всепогодних даних для клієнтів уряду США.

Capella Space встановить оптичні комунікаційні термінали (optical communications terminals, OCT) на своїх супутниках SAR, починаючи з кінця 2022 року. Це дозволить компанії використовувати високоефективні лазерні комунікаційні технології для надсилання та отримання даних на/з своїх супутників, ретранслюючи дані на урядові супутники і військові термінали на землі. Встановлення обладнання OCT в SAR-угруповання компанії Capella різко зменшить затримку від збирання зображень до їх завантаження та забезпечить швидкий доступ до космічних даних для прийняття рішень щодо наземних місій.

«Наша команда Capella Space рада стати першою комерційною компанією SAR, яка продемонструвала сумісність із архітектурою та стандартами SDA у сфері національної оборони», – сказав Крістіан Ленц, головний технологічний директор Capella Space. «Ефективна інтеграція наших супутників із новою архітектурою SDA є критичним кроком для нас у безперебійній співпраці з сектором оборони та розвідки США. Ми пишаємося тим, що можемо співпрацювати з SDA, демонструючи цю передову технологію».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України