Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Blue Canyon отримала контракт вартістю $ 14,6 млн на розробку супутника-інспектора далекого космосу

Компанія Blue Canyon Technologies отримала контракт вартістю $ 14,6 млн на виробництво невеликого супутника-інспектора для роботи за межами геосинхронної орбіти Землі.

Згідно з оголошенням від 22 листопада, компанію Blue Canyon було обрано Дослідницькою лабораторією ВПС США (AFRL) для розробки супутника в рамках програми AFRL Space Situational Awareness Micro-Satellite Bus. До лютого 2023 року компанія має поставити невеликий космічний апарат, який зможе працювати і маневрувати до трьох років на орбітах за межами GEO, а також підтримувати широкий спектр корисного навантаження.

Компанія Blue Canyon, що базується в Лафайєті, штат Колорадо, є невеликим виробником супутників. У грудні 2020 року її придбала компанія Raytheon Technologies.

Мікросупутниковий апарат для інформування про космічну ситуацію був конкурсною нагородою в рамках програми досліджень інновацій малого бізнесу ВПС США. Мета програми – створити невелику космічну супутникову систему ситуаційної обізнаності зі значною орбітальною маневреністю.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України