Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Axiom Space уклала угоду з Exploration Company на використання її космічного корабля Nyx для доставки вантажів

13 вересня американська компанія Axiom Space, яка розробляє першу комерційну космічну станцію, та європейська компанія Exploration Company, яка розробляє космічну капсулу багаторазового використання під назвою «Nyx», повідомили про укладання угоди на бронювання вантажних послуг. Укладена угода стала першим випадком, коли європейська космічна капсула була обрана комерційною космічною компанією для надання послуг транспортування вантажів з Землі в космос і з космосу на Землю.

У той час як приватні та державні компанії по всьому світу нарощують розвиток своїх космічних можливостей, зростає попит на доступні та стійкі космічні перевезення, щоб стимулювати економіку на низькій навколоземній орбіті та додаткові потреби в логістиці дослідження космосу. На цьому ринку багаторазова космічна капсула «Nyx» компанії Exploration надає можливості зробити космічну логістику значно доступнішою, сприяючи досягненню європейського лідерства в цій життєво важливій сфері дослідження космосу. Двигуни капсули, що працюють на «зеленому» (екологічно чистому) паливі, також демонструють намір компанії розвивати галузь за допомогою стійких інновацій.

Хелен Хубі (Hélène Huby), директор і співзасновник Exploration Company, сказала: «Ми пишаємося тим, що стали першим європейським виробником і оператором космічної капсули, який уклав угоду про вантажні послуги з майбутнім оператором космічної станції. Ми вдячні Axiom Space за довіру до нашої технології, і ми не можемо дочекатися, щоб відправити Nyx на їхню космічну станцію. Європа та США десятиліттями співпрацюють у дослідженні космосу. Чудово, що приватні компанії за підтримки своїх урядів продовжують цю співпрацю, яка є стратегічною для наших демократій. Ця угода також демонструє політичним лідерам, що логістика дослідження космосу буде важливим бізнесом і що, якщо ми інвестуємо зараз, Європа може стати одним із світових лідерів у дослідженні нових космічних світів».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України