Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Тайванське космічне агентство представило нову ракету-носій для запуску супутників

14 вересня Тайванське космічне агентство (TASA) представило свою нову ракету-носій для запуску супутників під час проведення Тайбейської виставки аерокосмічних та оборонних технологій 2023 (2023 Taipei Aerospace and Defense Technology Exhibition).

За даними TASA, ракета-носій була спроєктована та розроблена всередині країни та використовуватиметься як для державних, так і для комерційних місій запуску супутників. За даними агентства, проєкт допоміг підтримати вітчизняних виробників завдяки співпраці між промисловістю та наукою, що створює ланцюжки постачання ракетних компонентів.

Ракета призначена для виведення корисного навантаження вагою 200 кг на низьку навколоземну орбіту висотою приблизно 300 км. Ракета має довжину 25 м і вагу 37 т.

У період з 1999 до 2019 року TASA запустило 15 супутників, включаючи супутники FORMOSAT 1,2,3,5,7. З них FORMOSAT 5 та 7 все ще знаходяться в експлуатації.

У період з 2023 до 2028 року агентство планує послідовно запустити супутник Triton, FORMOSAT 8, FORMOSAT 9 та супутник зв’язку B5G LEO. Очікується, що в майбутньому буде збудовано 10 супутників дистанційного зондування Землі.

TASA було засновано в 1991 році, і вже понад 30 років агентство займається розробкою тайванських супутникових технологій.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України