Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Венесуела заявила про наміри відправити астронавтів на Місяць на китайському космічному кораблі

13 вересня під час державного візиту до Пекіну президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив про наміри відправити «першого венесуельського чоловіка чи жінку на Місяць» на китайському космічному кораблі в рамках нового стратегічного партнерства між двома країнами.

Н. Мадуро та голова Китаю Сі Цзіньпін, зустрівшись особисто вперше за 5 років, домовилися посилити співпрацю в кількох галузях, включаючи нафту, торгівлю, фінанси, видобуток корисних копалин і дослідження космосу.

«Дуже скоро венесуельська молодь приїде готуватися до астронавтів тут, у китайських школах, у рамках «нової ери» співпраці між Китаєм і Венесуелою», — сказав Мадуро.

Після багатьох років віддалення від Пекіна Мадуро зміцнює зв’язки з Китаєм, шукаючи допомоги у відродженні економіки та нафтової промисловості Венесуели, що руйнується.

Довідково: 17 липня керівник Китайського національного космічного агентства (CNSA) Чжан Кецзянь і віце-президент Венесуели Габріела Хіменес підписали спільну заяву щодо приєднання Венесуели до китайської програми «Міжнародної станції дослідження Місяця» (International Lunar Research Station, ILRS).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України