Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія ABB отримує замовлення на $ 30 млн на технологію супутникової візуалізації, яка допомагає виявляти зміни навколишнього середовища майже в реальному часі

16 лютого швейцарський постачальник технологій ABB заявив, що надасть канадській аналітичній компанії EarthDaily Analytics (EDA) системи мультиспектрального зображення наступного покоління, які будуть розміщені на 10 супутниках.

За словами Фредеріка Грандмонта, ABB спостерігає зростаючий попит з боку приватних клієнтів на космічне обладнання, оскільки ринок спостереження Землі «в даний час працює над зниженням витрат і розробкою технологій» у секторі розгортання угруповань супутників широкосмуговому зв’язку. «Створена база постачальників космічного обладнання в усьому світі історично адаптувала свої можливості до потоку урядових запитів від їхніх національних агенцій», – повідомив Фредерік Грандмонт. За його словами, «надходження нового попиту з боку приватного сектору порушує цей баланс» і відкриває для постачальників більше міжнародних бізнесових можливостей. «Постачальники з підтвердженою репутацією, які можуть запропонувати конкурентоспроможні за вартістю рішення з коротким часом розробки, мають великий потенціал для зростання в цьому контексті», – додав Фредерік Грандмонт.

Перші супутники канадського супутникового угруповання EDA, оснащені технологією ABB, що має на меті надавати зображення в 22 спектральних діапазонах з роздільною здатністю до 5 метрів, планується запустити в 2023 році.

18 січня компанія EDA повідомила про підписання угоди на $ 150 млн з компанією Loft Orbital щодо будівництва, запуску та експлуатації супутників спостереження Землі від свого імені. Угруповання буде складатися з дев’яти працюючих космічних апаратів і одного запасного та використовувати модифіковані супутникові платформи OneWeb, які Loft Orbital нещодавно замовила у компанії Airbus.

16 лютого компанія EDA повідомила, що також уклала контракт з канадським постачальником комп’ютерних рішень Xiphos Systems, який надасть електроніку, що керуватиме оптичними приладами для отримання зображень та зібраними даними.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України