Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Аналітичний центр RAND представив дослідження щодо впровадження Оборонної космічної стратегії Великобританії

Американський аналітичний центр RAND Corporation представив дослідження «Реалізація амбіцій Оборонної космічної стратегії Великобританії. Фактори, що впливають на її впровадження до 2030 року» (“Realising the Ambitions of the UK’s Defence Space Strategy. Factors Shaping Implementation to 2030”).

У дослідженні детально аналізуються плани та заходи Міністерства оборони Великобританії щодо впровадження нової Оборонної космічної стратегії, яка реалізується у рамках нещодавно прийнятої Національної космічної стратегії Великобританії, мета якої – забезпечити для держави досягнення ролі «значущого діяча у космосі».

Серед першочергових заходів – створення Національної космічної ради (National Space Council), нового Космічного управління Міністерства оборони (MOD Space Directorate) та Об’єднаного космічного командування (Joint Space Command) для забезпечення узгодженості і відповідного внеску Міністерства оборони Великобританії у більш широку Національну космічну стратегію та політику.

Реалізація амбіцій Оборонної космічної стратегії буде ґрунтуватися на чіткому розумінні факторів, які формують її впровадження, чіткому формулюванні сильних сторін Великобританії в космічній сфері та оцінці різних варіантів управління космічним потенціалом. Дослідження надає погляд на різні фактори, що впливають на реалізацію Оборонної космічної стратегії. Воно включає огляд фізичних характеристик космічної галузі, тенденцій розвитку космічної економіки, технологій і політики, а також аналіз унікальних космічних підприємств Великобританії, включаючи їх сильні та слабкі сторони. У дослідженні також представлений інструмент підтримки прийняття рішень, призначений для того, щоб допомогти особам, що приймають рішення, орієнтуватися у виборі моделей управління відповідно прийнятої у 20021 році «Промислової стратегії оборони та безпеки» (Defence and Security Industrial Strategy).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України