Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Бразильське космічне агентство та компанія Amazon Web Services уклали угоду про стратегічні наміри та співробітництво

16 лютого Бразильське космічне агентство та компанія Amazon Web Services (AWS) повідомили про об’єднання зусиль, щоб підтримати довгострокове зростання космічної галузі у найбільшій країні Латинської Америки.

Заява про стратегічні наміри та співпрацю, підписана AWS та Космічним агентством Бразилії, відповідає подібним угодам, що Amazon уклала з Грецією та Сінгапуром.

Але Бразилія — це більш резонансний випадок: минулого року бразильські посадовці оголосили, що компанія Virgin Orbit здійснюватиме орбітальні запуски з Космічного центру Alcântara. Бразилія також є учасником програми Міжнародної космічної станції, і вона підписала угоди NASA Artemis з дослідження Місяця.

Нещодавно підписана угода передбачає три ініціативи, спрямовані на підтримку космічної діяльності Бразилії.

AWS надасть зацікавленим сторонам космічної галузі доступ до кредитів на обробку даних, технічне навчання та підтримки бізнесу через програму “Brazil/AWS Space Collaboration for the Economy and Development” (B/ASCEnD). Інша ініціатива передбачає створення централізованої бази космічних даних. Третя ініціатива об’єднає представників AWS та Бразильського космічного агентства для обговорення політики та стратегій управління та підтримки космічних цілей Бразилії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України