Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Канадське космічне агентство інвестує $ 16 млн у підтримку передових космічних досліджень і розробок

У рамках зусиль з підтримки досліджень і розробок у 2023 році Канадське космічне агентство виділило $ 16 млн фінансування 27-ми канадським компаніям, у тому числі 25-ти малим і середнім підприємствам.

Ці кошти були надані через Програму розвитку космічних технологій (Space Technology Development Program, STDP), яка підтримує інновації для розвитку космічного сектора Канади.

Профінансовані проєкти згруповані в чотири категорії:

– передові технології;

– малий бізнес;

– технології наступної хвилі;

– квантові технології.

Ця ініціатива фінансування спрямована на розвиток технологій, які дозволять використовувати космічний простір для стимулювання економічного зростання шляхом зміцнення космічного сектору Канади через розширення компаній, збільшення комерційного потенціалу, забезпечення створення високооплачуваних робочих місць для середнього класу, надання підтримки малим фірмам, а також на підвищення рівня готовності перспективних космічних технологій.

Серед профінансованих проєктів – проєкт компанії Edgehog Advanced Technologies Inc. ($ 243 830), спрямований на підвищення ефективності сонячних панелей на космічних апаратах, який може допомогти забезпечити громади чистою електроенергією, а також проєкт компанії Obruta Space Solutions Corp. ($ 222 398) із забезпечення космічних апаратів «очима» для забезпечення можливості автономного стикування.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України