Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індонезія замовила Thales Alenia космічний супутник для заміни втраченого Nusantara-2

Індонезія замовила у Thales Alenia Space супутник зв’язку з високою пропускною спроможністю для виведення на орбіту у 2024 році, щоб заповнити пробіл, що виник внаслідок минулорічної втрати супутника Nusantara-2 (Palapa-N1) через невдалий запуск китайської ракети Long March 3B 9 квітня 2020 р.

Супутник, який отримав назву HTS 113BT, буде експлуатуватися на геостаціонарній орбіті компанією Telkomsat, дочірньою компанією індонезійського державного телекомунікаційного оператора Telkom.

Створений на платформі Spacebus 4000B2 компанії Thales Alenia Space, супутник HTS 113BT буде важити близько 4 000 кг на момент запуску, і забезпечить пропускну здатність понад 32 (Гбіт/с) у C- та Ku-діапазонах.

Супутник буде запущений з метою покращення зв’язку між тисячами островів індонезійського архіпелагу.

«Супутник [HTS 113BT] допоможе зміцнити пропускну здатність, якість та можливості цифрового підключення в Індонезії, особливо в областях, які ще не охоплені та не мають наземних мереж», – заявив президент Telkomsat Енді Фітрі Ерліанто.

Попередній супутник Telkom-3S, побудований Thales Alenia Space для Telkomsat, також був заснований на платформі Spacebus 4000B2 і був запущений у 2017 році.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України