Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ОАЕ вивчають варіанти майбутніх пілотованих космічних польотів

Космічний центр, що відповідає за програму пілотованих польотів в космос ОАЕ, розглядає варіанти польотів у космос для своїх астронавтів.

ОАЕ наразі має чотирьох астронавтів, відібраних з більш ніж 4300 претендентів. Лише один з них, Хаззаа Аль-Мансурі (Hazzaa AlMansoori), вже був у космосі, він провів тиждень на Міжнародній космічній станції після запуску місії «Союз» у вересні 2019 року.

На той час політ на кораблі «Союз» був єдиним варіантом для польоту астронавта ОАЕ, розповів заступник генерального директора Космічного центру Мохаммеда бін Рашида (MBRSC) Салем АльМаррі (Salem AlMarri) в інтерв’ю 28 жовтня під час 72-го Міжнародного конгресу астронавтики. Поява комерційних космічних кораблів, таких як Crew Dragon компанії SpaceX, створює нові можливості.

За його словами, Центр веде переговори з NASA і «Роскосмосом» щодо можливостей польотів, а також розглядає варіанти комерційних рейсів. «Ви можете поглянути на Inspiration4 як приклад», — сказав він, маючи на увазі триденний політ корабля Crew Dragon з чотирма людьми на борту у вересні, який не стикувався з МКС. «Ще є короткотривалі комерційні місії на МКС, таки як Axiom Space, а також є потенційна співпраця з урядами у пошуку різних можливостей».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України