Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Індійська компанія Azista BST Aerospace запускає свій перший супутник та планує організувати масове виробництво супутників для світового ринку

Індійська компанія Azista BST Aerospace, яка передбачає організувати в Індії масове виробництво супутників для світового ринку, запустить свій перший супутник ABA First Runner (AFR) на борту ракети Falcon 9 компанії SpaceX 12 червня 2023 року в рамках місії Transporter 8.

Компанія Azista BST Aerospace вже створила сучасне підприємство площею 50 000 квадратних футів, здатне забезпечити виробництво до 100 мікросупутників на рік з використанням модульної платформи.

Перший супутник, AFR, — це супутник вагою 80 кг, побудований на модульній платформі та містить корисне навантаження оптичного дистанційного зондування широкого діапазону з можливостями отримання панхроматичних і мультиспектральних зображень.

AFR являє собою перший супутник такого розміру та продуктивності, створений приватною космічною промисловістю Індії, здатний виконувати різноманітні критичні програми для цивільних і оборонних цілей.

Директор компанії Azista Шрінівас Редді Мале (Srinivas Reddy Male) сказав: «Запуск AFR знаменує захоплюючий початок реалізації супутникових угруповань для різних застосувань. Наша фабрика в Ахмедабаді вже готова до виробництва 10 таких супутників у 2024 році. Ми вдячні за підтримку Індійській організації космічних досліджень (ISRO), Індійському національному центру просування та авторизації космосу (IN-SPACe) та Індійській космічній асоціації (ISpA), які допомогли нам досягти цієї важливої віхи».

Компанія Azista BST Aerospace є спільним підприємством індійської Azista Industries Pvt. Ltd та Berlin Space Technologies GmbH з Німеччини.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України