Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ICEYE представляє першу на ринку можливість Dwell супутникового радара

Нова можливість дозволяє супутникам для отримання радіолокаційних зображень фокусуватися на одній точці на Землі, коли вони пролітають над нею, зберігаючи незрівнянну кількість інформації в одній колекції.

22 травня компанія ICEYE, світовий лідер у галузі безперервного моніторингу планети за допомогою радіолокаційних супутників та експерт у галузі рішень для стихійних лих, анонсувала новий режим візуалізації, відомий як Dwell. Завдяки Dwell супутники ICEYE з радаром із синтезованою апертурою (SAR) залишаються сфокусованими на певній точці на землі протягом тривалого часу збирання даних. Цей унікальний режим тривалої зйомки дозволяє супутникам ICEYE отримувати значно більше інформації про ціль візуалізації, створюючи нові потужні можливості для користувачів зображень. Наприклад, Dwell можна використовувати для визначення напрямку та швидкості транспортних засобів, що рухаються, а за деяких обставин Dwell може навіть дозволити виявляти створені людиною об’єкти, які в іншому випадку залишилися б прихованими під кронами дерев. Продукт Dwell є унікальним для комерційного дистанційного зондування та змінить те, як клієнти з високими вимогами до місії використовують зображення SAR.

Продукт зображення Dwell створюється з 25-секундної колекції цільового зображення на відміну від 10-секундної тривалості традиційного зображення ICEYE Spot з високою просторовою розрізненістю. Це більш тривале збирання даних надає нову інформацію про діяльність на землі, а також підвищує точність зображення порівняно з традиційним зображенням SAR. Результатом є нова потужна функція візуалізації, яка розширить використання SAR для критично важливих додатків. Важливо відзначити, що у поєднанні з денною/нічною здатністю ICEYE отримувати зображення в будь-яку погоду та тактичною оперативністю Dwell забезпечує можливості отримання зображень, які перевершують електрооптичні дані.

Продукт Dwell – це набір із трьох компонентів:

1. Високоякісне зображення SAR. Загальною особливістю зображень SAR з високою роздільною здатністю є плямистість, яка є результатом специфічної геометрії збирання SAR-даних і надає зображенням SAR шумоподібного вигляду. Збільшений час збирання зображення Dwell забезпечує значно більший кут синтетичної апертури і створює пікселі з просторовою розрізненістю вздовж треку 5 см. Стандартна обробка поєднує пікселі разом, цей процес називається «мультипереглядом», що значно зменшує артефакти плям. В результаті виходить зображення високої чіткості з чудовою інтерпретацією.

2. Кольорове субапертурне зображення. Технологія Dwell особливо ефективна для того, щоб відрізнити створені людиною об’єкти, наприклад транспортні засоби та будівлі, від природного фону, такого як крони дерев і рослинність. Кольорове субапертурне зображення переважно розрізняє створені людиною елементи, дозволяючи аналітикам швидко знаходити необхідні об’єкти та особливості серед природного фону.

3. Відео-зображення. Відео створюється з кількох зображень, які складають колекцію Dwell. Відеопродукт дозволяє визначати напрямок і швидкість руху транспортного засобу протягом 25-секундного збирання даних, а також надає додаткову інформацію про дії та моделі поведінки.

«Режим Dwell ідеально підходить для клієнтів, яким потрібно отримати більше інформації з наших радарних зображень, включаючи рух і напрямок, – сказав Джон Картрайт, керівник відділу обробки даних компанії ICEYE. – У довгостроковій перспективі дослідницьке співтовариство, науковці, співтовариство SAR і, що найважливіше, наші клієнти з вимогливими місіями отримають вигоду від цієї останньої інновації ICEYE. Цей продукт є ще одним елементом використання дистанційного зондування для кращого розуміння та характеризування того, що відбувається і змінюється на землі за будь-якого освітлення та погодних умов».

Dwell розширює можливості знімання вдень і вночі, у будь-яку погоду, завдяки угрупованню ICEYE. Сьогодні ICEYE пропонує режим широкомасштабного збирання даних під назвою “Scan” для пошуку на великих площах; проміжний режим з більш високою роздільною здатністю під назвою “Strip” для картографування та пошуку з вищою роздільною здатністю, а також “Spot” і “Spot Extended Area” з найвищою роздільною здатністю для високонадійних програм моніторингу та картографування. З появою Dwell тепер користувачі можуть отримувати нові відомості про сфери їхнього інтересу, роблячи це за допомогою можливостей, унікальних для комерційного ринку SAR.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України