Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Танзанія планує запустити власний супутник у космос

Президент Танзанії Самія Сулуху Хасан (Samia Suluhu Hassan) повідомила, що Танзанія планує побудувати власний супутник для моніторингу навколишнього середовища, змін погодних умов, покращення спостереження та забезпечення послуг зв’язку, і що переговори з цього проєкту вже почалися.

Президент Танзанії повідомила про це під час виступу на запуску цифрового наземного телебачення Azam Media, однак вона не розкрила більше подробиць, як-то команду інженерів, що збирається побудувати супутник, або місце, де він буде будуватися.

«Ми добре підготовлені. Ми почали обговорення і будьте впевнені, що Танзанія матиме власний супутник найближчим часом», — сказала вона.

Кілька африканських країн успішно запустили власні супутники, використовуючи потенціал космічних технологій для вирішення суспільних проблем і сприяння прогресу.

Єгипет лідирує з 9 запущеними супутниками, за ним йдуть Південна Африка з 8, Алжир з 7, Нігерія з 6 і Марокко з 3. Завершують список Гана, Судан, Ефіопія, Ангола, Руанда, Маврикій, Уганда та Кенія. Кенія запустила свій перший супутник спостереження Землі 15 квітня на борту ракети Falcon 9 компанії SpaceX.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України