Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Фінська компанія ICEYE залучила інвестиції у розмірі $ 136 млн

3 лютого фінська компанія ICEYE, провідний світовий постачальник даних з радіолокаційних супутників з синтезованою апертурою (SAR), оголосила про закриття раунду фінансування серії D у розмірі $ 136 млн, який очолив давній інвестор Seraphim Space. Новими стратегічними інвесторами ICEYE також стали BAE Systems і Kajima Ventures. Крім того, в раунді фінансування взяли участь Molten Ventures, OTB Ventures, True Ventures, C16 Ventures, Chione Ltd, Services Group of America, Національний інвестиційний фонд безпеки Великобританії (NSSIF), Space Capital і Promus Ventures.

Завдяки останньому раунду фінансування ICEYE залучила всього інвестицій у розмірі $ 304 млн з 2015 року. ICEYE володіє та керує найбільшим у світі супутниковим угрупованням SAR, компанія успішно запустила 16 супутникових місій з моменту розміщення свого першого космічного апарата в на орбіті лише чотири роки тому.

ICEYE планує використати новий капітал для інноваційних рішень у сфері природних катастроф, а також для подальшого розвитку свого провідного супутникового угруповання і технологій, скорочуючи час доступу та збільшуючи частоту отримання зображень зі своїх супутників. Компанія також планує інвестувати в глобальне зростання, зокрема в аналітичні послуги, які включають штучний інтелект і машинне навчання.

Отримані 3 лютого інвестиції дозволять ICEYE розширити виробничі потужності та збільшити темпи запуску. У 2022 році ICEYE планує запустити 11 супутників після запуску семи супутників у 2021 році.

13 січня 2022 року ICEYE запустила два супутники SAR з мису Канаверал, штат Флорида (місія Transporter-3 компанії SpaceX, у якій також виведено на орбіту український супутник «Січ-2-1»). Один із запущених 13 січня супутників став першим, що побудований, ліцензований та експлуатований американською філією компанії, ICEYE US.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України