Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Датчик зображення EO Vista для метеорологічних супутників Космічних сил США пройшов перевірку конструкції

31 січня компанія EO Vista оголосила, що датчик зображення, розроблений нею для метеорологічних супутників Космічних сил США, пройшов ключову перевірку конструкції.

Компанія EO Vista, що базується в Ектоні, штат Массачусетс, постачає датчики компанії General Atomics Electromagnetic Systems, одному з трьох підрядників, які беруть участь у програмі розробки нової електрооптичної інфрачервоної метеорологічної системи (Electro-Optical Infrared Weather System, EWS) Космічних сил США.

Компанії General Atomics, Raytheon Technologies і Atmospheric & Space Technology Research Associates пропонують концепції створення угруповання полярно-орбітальних супутників для отримання зображень погоди та визначення характеристик хмар, призначеного для заміни Програми оборонних метеорологічних супутників (Defense Meteorological Satellite Program, DMSP), термін служби якої наближається до кінця.

Компанія General Atomics пропонує групу з 15 невеликих супутників для програми EWS. Очікується, що Космічні сили США виберуть одну або кілька груп для запуску демонстраційної місії у 2023 році.

Компанія EO Vista працювала над дизайном електрооптичного інфрачервоного датчика протягом останніх кількох років і вже почала інтегрувати його з бортовим обладнанням, повідомили в компанії. Грегг Берджесс (Gregg Burgess), віце-президент з космічних систем компанії General Atomics Electromagnetic Systems, сказав, що EO Vista «вже усунула значні ризики, запустивши польотне програмне забезпечення на інженерних розробках EWS».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України