Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Чотири супутники GRUS компанії Axelspace Corporation будуть запущені у 2022 році

26 січня японська компанія Axelspace Corporation оголосила про нову лінійку продуктів платформи для спостереження Землі «AxelGlobe», які будуть доступні користувачам з лютого-березня поточного року. Крім того, компанія збирається запустити чотири додаткові супутники для AxelGlobe під назвою «GRUS» у четвертому кварталі 2022 року, таким чином побудувавши угруповання з дев’яти супутників, що дозволить здійснювати щоденні спостереження в будь-якій точці Землі. Згідно з контрактом, підписаним із російською компанією «Главкосмос Пускові Послуги» (дочірнє підприємство Головкосмосу, входить до Держкорпорації «Роскосмос»), 4 космічні апарати GRUS будуть запущені на російській ракеті-носії «Союз-2» з космодрому Байконур.

«Космічні апарати GRUS менше звичайних супутників ДЗЗ, але при цьому здатні робити високоякісні знімки з роздільною здатністю 2,5 м. Спочатку, з травня 2019 року, послуга надавалась одним супутником, а з червня 2021 року п’ять супутників угруповання здійснюють зйомку, що сприяє збільшенню кількості замовників послуги та попиту на дані з апаратів у різних галузях економіки по всьому світу», – йдеться у повідомленні компанії.

Клієнти компанії зможуть користуватися архівними знімками, сервісом для створення та надання безхмарних зображень, знятих у різний час, використовувати зображення в одиницях не менше ніж 5 км x 5 км, а також призначати дату зйомки та замовляти негайне захоплення (отримання зображення через кілька годин після замовлення). За повідомленням компанії, клієнтам не потрібно купувати всі зображення, зроблені відповідно до їх замовлень на зйомку. У випадку, коли клієнтам будуть необхідні архівні дані зони інтересів не на даний час, а в майбутньому, вони можуть замовити зйомку визначеної території, а потім, коли їм знадобляться зображення, зможуть придбати тільки ті, які потрібні, з архіву.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України