Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Британська інвестиційна компанія Seraphim Space представила нову інвестиційну програму

4 травня британська інвестиційна компанія Seraphim Space представила дев’ять космічних стартапів, які беруть участь у новій програмі («акселераторі»), що має на меті допомогти їм залучити інвестиції, незважаючи на складні макроекономічні перспективи.

Компанії, які приєднуються до одинадцятого «акселератора» Seraphim, є найбільш географічно різноманітними за п’ятирічну історію програми, починаючи від литовської компанії з оптичних комунікацій і закінчуючи супутниковим стартапом, який зосереджується на покращенні зв’язку по всій Африці.

11-тижнева програма розпочалася 4 квітня і покликана допомогти молодим компаніям удосконалити свої корпоративні презентації, зв’язатися з потенційними інвесторами та, зрештою, розширити пул інвестицій Seraphim.

За словами Seraphim, програма вже допомогла 81 стартапу зібрати понад $ 270 млн від 80 венчурних компаній.

Нещодавні успіхи у фінансуванні попередніх учасників «акселератора» включають $ 10 млн, отриманих німецьким стартапом космічного моніторингу води Constellr у листопаді, та $ 5 млн, отриманих стартапом Array Labs у жовтні для угруповання, яке збиратиме глобальні 3D-зображення.

Учасниками одинадцятої дворічної програми компанії є:

Astrolight (Литва), що розробляє технологію оптичного зв’язку для супутників на низькій навколоземній орбіті;

Kurs Orbital (Італія), розробник технології стикування космічних апаратів;

GalaxEye (Індія), будує мультисенсорний супутник ДЗЗ;

Allocation Space (США), фінансова компанія, що розробляє торгові інструменти для космічної галузі;

EarthEye (Сінгапур), розробляє онлайн-ринок для замовлення геопросторових даних і аналітики;

Amini (США), стартап із планами розгортання орієнтованої на Африку супутникового угруповання для підключення віддалених пристроїв Інтернету речей (IoT);

Orbital Composites (США), стартап із 3D-друку, який прагне покращити вантажопідйомність супутників;

SPACEIUM (США), розробник космічних заправних станцій;

Virtus Solis (США), що розробляє комерційну космічну сонячну енергетичну систему.

Інвестиції в космос на ранній стадії скоротилися минулого року, оскільки інвестори ставали все більш консервативними на тлі високої інфляції, підвищення процентних ставок, проблем з ланцюгом поставок та інших економічних тисків.

Проте компанія Seraphim нещодавно заявила, що бачить ознаки зростання довіри інвесторів, оскільки капітал повертається в галузь.

«Незважаючи на неспокійну макроекономічну перспективу, космічний сектор залишається стійким», — заявив керуючий партнер Seraphim Роб Десборо, представляючи останню програму прискорення.

Окрім Великої Британії, компанія Seraphim має офіс у Сан-Франциско, де вона відома як Generation Space, та нещодавно відкрила офіс у Сінгапурі для зосередження на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України