Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Lockheed Martin і Raytheon розроблять наземні системи для мережі космічного зв’язку наступного покоління, яка може витримати ядерну атаку

Космічні сили США вибрали компанії Lockheed Martin і Raytheon для розробки конкуруючих наземних систем для мережі супутникового зв’язку наступного покоління, яка може витримати ядерну атаку.

2 травня Командування космічних систем оголосило, що кожна компанія отримала контракт на $ 30 млн на розробку прототипів наземної системи для програми Evolved Strategic Satcom (ESS).

ESS – це засекречена система супутникового зв’язку, призначена для роботи у разі ядерної війни.

Компанії Boeing і Northrop Grumman розробляють конкуруючі проєкти супутників. Пентагон планує витратити $ 6,5 млрд на програму ESS протягом наступних п’яти років.

Супутники ESS призначені для розширення та, зрештою, заміни мережі Advanced Extremely High Frequency (AEHF) геостаціонарних супутників захищеного зв’язку, створених компанією Lockheed Martin. Компанія Northrop Grumman розробила корисне навантаження AEHF XDR (Extreme Data Rate).

Супутники ESS і наземні системи стануть частиною національної архітектури зв’язку, яка у разі ядерної війни дозволить президенту через військовий ланцюг командування віддавати накази та контролювати стратегічні бомбардувальники, підводні човни з балістичними ракетами та міжконтинентальні балістичні ракети.

До складу команди Lockheed Martin, яка розроблятиме одну з наземних систем, входять компанії Stratagem, Integrity-Communications-Solutions, Infinity та BAE Systems.

Команда Raytheon включає компанії Dell, Seed Innovations, Infinity, Kratos, Northrop Grumman, Rocket Communications, Parsons, Polaris Alpha, Quantum Research, Koverse, Caliola Engineering, Kythera, Northstrat Inc., Optimal, RKF Engineering і Ascension Engineering.

Кожна команда матиме 18 місяців, щоб продемонструвати прототипи, а Командування космічних систем планує вибрати один з них для подальшої розробки.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України