Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Єгипетський супутник ДЗЗ MisrSat-2 готується до запуску

Єгипетське космічне агентство (EgSA) повідомило, що спільна команда, створена в рамках проєкту передачі технологій між EgSA і китайським урядом, завершила випробування супутника MisrSat-2. Підтвердження тестування надійшло через два тижні після того, як MisrSat-2 пройшов відповідні випробування, тести на електромагнітну сумісність (EMC) та інші тести підсистем у єгипетському Центрі складання, інтеграції та тестування супутників (Satellite Assembly, Integration and Test Center, AITC).

Початкова фаза процесу випробувань була проведена під наглядом команди Центру спостереження Землі та даних Національного космічного агентства Китаю (CSNA). Її успішне завершення дозволило провести подальші тестування.

Проєкт MisrSat-2, відкладений у 2022 році через пандемію COVID-19, реалізується відповідно до угоди про надання єгипетським інженерам і вченим можливості набутття досвіду проєктування та інтеграції супутників, використовуючи засоби, доступні у Єгипті. Після реалізації проєкту MisrSat-2 Єгипет стане першою країною в Африці та арабському регіоні, яка матиме можливості зі складання та тестування супутників, що значно сприятиме промисловому зростанню в країні.

EgSA зазначає, що Центр спостереження Землі та даних CSNA продовжуватиме надавати комунікаційні та координаційні вказівки, нагляд за безпекою та консультації з управління протягом усього проєкту MisrSat-2 і сприятиме подальшому взаємовигідному стратегічному співробітництву Єгипту та Китаю.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України