Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Американський стартап Synthetaic, який займається штучним інтелектом, залучив $ 15 млн у рамках фінансування серії B

Synthetaic, стартап, який використовує штучний інтелект для аналізу даних космічних і повітряних датчиків, оголосив 6 лютого, що залучив $ 15 млн в рамках фінансування серії B.

Раунд очолили компанії Lupa Systems і TitletownTech за участю IBM Ventures і Booz Allen Hamilton.

Компанія Synthetaic зі штату Вісконсін потрапила в заголовки газет рік тому, коли використала штучний інтелект і архів супутникових зображень компанії Planet Labs для незалежного відстеження шляху польоту китайського шпигунського аеростату над територією США, перш ніж він був збитий.

«Протягом минулого року ми довели, що коли справа доходить до ваших даних, якщо ви можете їх побачити, RAIC може їх знайти», – сказав Корі Яскольскі, генеральний директор і засновник Synthetaic.

RAIC, скорочення від Rapid Automatic Image Categorization, є аналітичним інструментом компанії. За словами Корі Яскольскі, він може швидко ідентифікувати зображення або елементи на зображеннях, які в іншому випадку вимагали б значної кількості годин роботи людини, і особливо ефективний для зображень із недостатньою кількістю даних для навчання моделей ШІ.

Компанія використовує RAIC для аналізу супутникових зображень, повноцінного відео, фотографій з дронів та інфрачервоних даних.

RAIC створено на основі хмари Microsoft Azure. Згідно з нещодавньою угодою, Microsoft надасть Synthetaic доступ до майже 1 млн годин хмарних обчислювальних ресурсів протягом п’яти років.

Компанія Synthetaic також уклала партнерство з Planet Labs.

«На наступному етапі йдеться про виведення цієї технології на ринок, щоб компанії з усіх галузей могли знайти, здавалося б, неможливі відповіді, скриті в їхніх візуальних наборах даних», – сказав Корі Яскольскі.

«З обсягом зображень і відеоданих, якими компанії раніше не могли скористатися, Synthetaic тепер надає нові можливості, щоб зробити ці дані корисними та цінними», – сказала керуючий директор TitletownTech і член правління Synthetaic Джилл Інос.

«Це дуже приваблива інвестиція для підтримки нашої стратегії штучного інтелекту», – сказав Томас Вайтікер, партнер IBM Ventures.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України