Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

З канадського космодрому Nova Scotia здійснено перший запуск студентської ракети

6 липня канадська студентська ракетна група, що складається з молодих фахівців у галузях канадської науки, технологій, інженерії та математики (STEM), вивела свою пристрасть до ракетобудування та космосу на новий рівень, запустивши свою аматорську ракету з космодрому Нова Шотландія (Spaceport Nova Scotia).

Arbalest Rocketry, команда ракетобудування з Йоркського університету Онтаріо, використала можливість, ініційовану організацією Launch Canada, щоб підготувати та здійснити суборбітальний запуск з першого комерційного космодрому Канади, який на даний час будує компанія Maritime Launch Services Inc. у Кансо, Нова Шотландія.

Запуск був запланований на 5 липня, але через погодні умови був перенесений на добу.

Команда Arbalest запустила свою аматорську ракету Goose 3 зі стартового майданчика космодрому Нова Шотландія.

Launch Canada за допомогою різноманітних ініціатив, включаючи запуск 6 липня, підтримує понад 1000 студентів по всій країні з понад 25 університетів і коледжів, об’єднуючи канадські наукові кола, промисловість і уряд з метою просування інноваційного потенціалу Канади та забезпечення її місця на довгі роки в якості лідера космічної галузі.

Представники Канадського космічного агентства також були присутні на космодромі Нова Шотландія, щоб зустрітися зі студентами та спостерігати за запуском.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України