Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Пекіні відкрито Центр китайсько-африканського співробітництва у галузі супутникового дистанційного зондування

6 липня Міністерство природних ресурсів Китайської Народної Республіки привітало африканських делегатів на урочистому відкритті Центру китайсько-африканського співробітництва із застосування супутникового дистанційного зондування (China-Africa Cooperation Centre on Satellite Remote Sensing Application). Ця знаменна подія ознаменувала значний крок вперед у співпраці між Китаєм і Африкою у використанні технологій дистанційного зондування для сталого розвитку природних ресурсів.

Програма, спільно підготовлена Китайським центром супутникового дистанційного зондування, Національною службою супутникового дослідження океану та Міністерством природних ресурсів КНР, спрямована на створення платформи обміну даними та проведення дистанційного моніторингу природних ресурсів у прибережних зонах, у віддалених регіонах, моніторингу зондування та інші прикладні послуги, пов’язані з океаном, в Африці.

У заході взяли участь урядовці та представники агенцій з кількох африканських держав, включаючи Кабо-Верде, Єгипет, Гану, Кенію, Руанду та Південну Африку, які активно впроваджують технології дистанційного зондування для вирішення соціально-економічних проблем і сприяння сталому розвитку на національному, регіональному та континентальному рівнях.

Зобов’язання Китаю підтримувати Африку у використанні потенціалу супутникового дистанційного зондування підкреслює зростаюче партнерство між двома регіонами, оскільки Центр прокладає шлях до тіснішої співпраці, надаючи африканським країнам можливість використовувати передові технології на благо своїх громадян і навколишнього середовища.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України