Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ЄКА та Швейцарія створюють центр космічних глибоких інновацій

17 травня держсекретар Швейцарії Мартіна Хіраяма та генеральний директор Європейського космічного агентства (ЄКА) Йозеф Ашбахер підписали Меморандум про співпрацю між Швейцарією та ЄКА у створенні спільного центру передового досвіду в Інституті Пауля-Шеррера (PSI).

Європейський центр глибоких технологічних інновацій (European Space Deep-Tech Innovation, ESDI) має на меті ліквідувати розрив між академічними дослідженнями та економічним ефектом від їхньої реалізації у космічній галузі.

ESDI визначатиме проблеми у космічній галузі відповідно до потреб ЄКА або космічної спільноти. Далі формуватимуться тематичні платформи, таки як, наприклад, якість матеріалів, квантові технології, управління та обробка даних, для визначення способів вирішення визначених проблем. Центр координуватиме ці платформи та сприятиме проектам, використовуючи існуючу інфраструктуру з мережею європейських академічних та галузевих партнерів.

Після того, як необхідна програмна структура ЄКА буде узгоджена на майбутній Раді ЄКА, реалізація перших проектів може розпочатися у 2023 році.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України