Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Єгипет і Китай завершили випробування супутника EgyptSat 2

25 червня Єгипетське космічне агентство (EgSA) відзначило завершення випробування спільно з Китаєм супутника EgyptSat-2.

Урочиста подія була проведена у сучасному Центрі збірки, інтеграції, тестування супутників (Satellite Assembly and Integration Test Center, AITC), обладнаному новітніми пристроями та обладнанням. Супутник MisrSat 2 був зібраний і випробуваний у рамках першої пробної експлуатації AITC.

Випробування EgyptSat-2 стало кроком вперед для амбіцій EgSA щодо космічних досліджень і розробки супутників.

У ході зазначеної події було розкрито деякі подробиці запуску супутника MisrSat 2.

Супутник обійшовся Єгипту у $ 74 млн, його запуск планується з Китаю в жовтні цього року. Планується, що MisrSat 2 відправиться з Каїра в Китай 28 червня, і там пройде остаточне тестування перед запуском.

Супутник призначений для дистанційного зондування у першу чергу території Єгипту з метою збереження навколишнього середовища. EgSA також відмічає, що MisrSat 2 є якісним стрибком у галузі космічних технологій, супутник вагою 350 кг забезпечить отримання зображень з високою просторовою розрізненістю до 2 м в чорно-білому та до 8 м у кольоровому режимах. Термін служби супутника в космосі становить 5 років з моменту запуску.

За твердженням EgSA, володіння Єгиптом космічними технологіями стало необхідністю для досягнення цілей країни щодо сталого розвитку та економічного зростання.

EGSA стверджує, що MisrSat 2 є еталонним проєктом для практичного співробітництва в аерокосмічній галузі між Китаєм і Єгиптом в рамках першої ініціативи «Один пояс, один шлях».

EGSA було створено в 2018 році для формування, передачі та локалізації розвитку космічних технологій і володіння можливостями для створення та запуску супутників з території Єгипту.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України