Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ВПС США починають будівництво комплексу моделювання бойових дій у космосі

Дослідницька лабораторія ВПС США позначає наступний крок у розвитку своєї космічної інфраструктури на авіабазі Кертленд (Kirtland) у Нью-Мексико, розпочавши минулого тижня будівництво нового об’єкта, призначеного для моделюванню бойових дій у космосі.

«Лабораторія військових ігор та передового дослідного моделювання» (Wargaming and Advanced Research Simulation, WARS) Laboratory вартістю $ 6 млн включатиме підрозділи моделювання використання спрямованої енергії (directed energy) та підрозділи космічних апаратів.

«Ми в Міністерстві оборони стурбовані конкуренцією з нашими противниками у всіх областях ведення бойових дій», – заявив 15 вересня керівник управління космічних апаратів (Space Vehicles Directorate) полковник Ерік Фелт. «Лабораторія WARS буде опрацьовувати три стратегії, які Дослідна лабораторія ВПС (AFRL) реалізує для стримування конфліктів, які ми називаємо ISP- інновації, швидкість та партнерство».

У новому закладі буде створено більше 90 робочих місць, де інженери з усього Міністерства оборони зможуть співпрацювати у цифровому середовищі.

Очікується, що лабораторія WARS відкриється навесні 2023 року.

МО США вкладає значні кошти в модернізацію космічної інфраструктури в Кертленді, де знаходиться Дирекція космічних апаратів AFRL. Інші інвестиції AFRL включають $ 4 млн на Лабораторію структур, що розгортаються (Deployable Structures Laboratory), $ 3,5 млн на Лабораторію технологій Skywave та $ 12,8 млн на Лабораторію досліджень та розробок бойових дій у космосі (Space Warfighting Operations Research and Development Lab).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України