Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Нова ера комерційних космічних польотів

Хід першого польоту в космос приватного екіпажу на кораблі Crew Dragon компанії SpaceX не дуже широко висвітлюється у пресі. Як тільки екіпаж Inspiration4 вийшов на орбіту, публічні канали зв’язку припинились.

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск 16 вересня повідомив у Twitter, що все добре.

Компанія SpaceX у Twitter 16 вересня повідомила: «Екіпаж Inspiration4 здоровий, щасливий і відпочиває з комфортом. До моменту, коли члени екіпажу відправилися спати, вони зробили 5,5 обертів навколо Землі, завершили свій перший етап наукових досліджень і двічі приймали їжу».

17 вересня Twitter-аккаунт #Inspiration4 повідомив: «Екіпаж Inspiration4 провів неймовірний перший день у космосі! Вони здійснили понад 15 обертів навколо планети Земля і повністю використали купол корабля Dragon».

Головний редактор видання Ars Technica з космічної тематики Ерік Бергер відмітив: «Мені задавали питання про те, чому з моменту виходу на орбіту не було знімків Inspiration4. Це приватна місія і у них є вибір. Сім’ї підтримують постійний зв’язок з членами екіпажу, і все – в повному порядку. Будуть деякі заходи, і в кінцевому підсумку відеоматеріали з’являться на Netflix, але це не місія NASA, друзі».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України