Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ВПС Південної Кореї відкрили космічний центр

Військово-повітряні сили Південної Кореї (ВПС ПК) відкрили центр космічних операцій, який відіграватиме провідну роль у формуванні космічної політики для збройних сил країни, а також у посиленні співпраці з вітчизняними та міжнародними партнерами, включаючи Космічні сили США.

«Церемонія відкриття космічного центру відбулася 30 вересня у штабі ВПС у м. Кєрьон (Gyeryong), провінція Південний Чхунчхон (South Chungcheong province), за участю начальника штабу ВПС генерала Пак Ін-хо (Park In-ho), начальника центру полковника Пак Гі-тае (Park Gi-tae) та інших керівників», – йдеться у повідомленні ВПС ПК.

Центр складається з трьох департаментів, кожен з яких відповідає за розробку космічної політики, розвиток космічних можливостей та усвідомлення космічної ситуації відповідно. На центр також буде покладено завдання з обміну інформацією з іншими космічними підрозділами Міністерства оборони та Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї, а також з іноземними колегами та невійськовими науково-дослідними установами для ефективного спілкування та формування політики.

Відкриття центру відбулося через місяць після того, як ВПС ПК вирішили приєднатися до спільних військових навчань під керівництвом Космічних сил США, спрямованих на посилення обороноздатності у космічному просторі. Рішення було ухвалене під час зустрічі генерала Пак Ін-хо та генерала космічних сил США Джона Реймонда, начальника штабу космічних операцій, 27 серпня на базі ВПС Петерсон у Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо. Обидва генерали також домовились про створення спільного консультативного органу з питань космічної політики, обміну інформацією про космічне спостереження та покращення можливостей спільних космічних операцій, таких як протиракетна оборона.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України