Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Вантажний корабель Dragon приводнився в Атлантичному океані

Вантажний корабель Dragon CRS-23 компанії SpaceX в ніч на п’ятницю успішно приводнився в Атлантичному океані неподалік від узбережжя штату Флорида. Водної гладі він торкнувся о 02:59 UTC 1 жовтня. Про це повідомляється в Twitter SpaceX.

«Після того, як команда SpaceX отримає Dragon [дістане з води], важливі наукові дані на борту космічного корабля будуть доставлені на вертольоті в Космічний центр Кеннеді та передані дослідникам», – зазначено в повідомленні.

Як зазначається, Cargo Dragon доставив на Землю понад 2 тонни вантажу, в тому числі результати наукових експериментів, проведених на МКС.

Нині він є єдиним космічним кораблем для постачання МКС, який здатний повертати вантажі на Землю. Це вже 23-й політ Cargo Dragon SpaceX до МКС. Як зазначається, це третя місія модифікованого варіанту корабля – Cargo Dragon 2, який здатний доставляти на МКС на 20% більше вантажу, а також може автономно стикуватися зі станцією без допомоги традиційного захоплення рукою-маніпулятором Canadarm2. Новий вантажний корабель розрахований на п’ять польотів до МКС і назад замість трьох.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України