Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Росія запропонувала Туреччині налагодити співпрацю в сфері запуску ракет в космос

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган виступив з твердженням, що Москва запропонувала Анкарі налагодити співпрацю в сфері запуску ракет у космос. Про це турецький лідер повідомив журналістам на борту літака, повертаючись з переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним, які пройшли в м. Сочі 29 вересня в ході робочого візиту президента Туреччини до РФ.

«Ми говорили про космічні дослідження Туреччини. Наші делегації і команди оцінять, які кроки можуть бути зроблені щодо космосу. Після цього ми визначимо терміни і дорожню карту для цього. Сподіваюся, ми просунемося в цьому питанні. Іншими словами, в космічних дослідженнях є набагато більш просунута пропозиція. Вони запропонували, щоб ми разом працювали над будівництвом однієї платформи на суші та однієї в морі і запуском з них ракет в космос», – заявив Реджеп Тайіп Ердоган.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков також повідомив, що Путін і Ердоган обговорили співробітництво в космічній сфері. «Згадували співпрацю в космосі. Можливість підготовки турецького космонавта і так далі. Про це теж заводив мову президент Путін», – сказав він.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України