Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

В Індії проведено випробувальний пуск МБР Agni V

27 жовтня о 19:50 за місцевим часом Командування стратегічних сил (SFC) Індії здійснило випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети Agni V, спроможної нести ядерний заряд. Дальність ураження МБР Agni V досягає більше 5 000 км.

Ракета з бойовою частиною зі звичайним спорядженням була запущена з випробувального ракетного центру на острові Абдул Калам у напрямку Бенгальської затоки. Особливістю випробування стало його проведення у темний час доби. Політ ракети відстежувався телеметричними та радіолокаційними кораблями Організації оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії.

Ракета здійснила політ відповідно до встановлених параметрів і вразила ціль на максимальній дальності через 15-18 хвилин. Цей запуск став восьмим успішним випробуванням МБР, яка є основою сил стримування Індії.

Довідково: 28 червня Індійська Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) провела випробувальний пуск з полігону на острові Абдул Калам балістичної ракети Agni Prime з дальністю дії від 1 000 до 2 000 км.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України