Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Управління директора національної розвідки буде ділитися нетаємною інформацією

Управління директора національної розвідки (Office of the Director of National Intelligence, ODNI) буде ділитися нетаємною інформацією в галузі науки і техніки з промисловістю та науковими колами. Джон Бейлер (John Beieler), директор з науки і технологій ODNI, заявив 5 жовтня на симпозіумі GEOINT 2021, що документи будуть засновані на внутрішньому аналізі їх потреб і прогалин в можливостях, оскільки він шукає зовнішніх експертів для їх усунення.

В даний час документи, які розкривають пріоритети діяльності ODNI, мають «досить високий рівень таємності», зазначив Джон Бейлер. Зараз ODNI працює над створенням нетаємних версій документів, якими можна поділитися з «галузевими партнерами, науковими колами та іншими партнерами, що володіють технологічним досвідом, які можуть допомогти нам у нашій діяльності».

Документи являють собою «Стратегічний план розвитку науки та технологій  розвідувального співтовариства» (“Intelligence Community Science and Technology Strategic Plan”), «Інвестиційний ландшафт розвитку науки та технологій розвідувального співтовариства» (“Intelligence Community Science and Technology Investment Landscape”) та «Структура інвестицій в науку та технології розвідувального співтовариства» (“Intelligence Community Science and Technology Investment Framework.”).

Очевидно, деякі деталі будуть втрачені в процесі створення нетаємного переліку науково-технічних пріоритетів, сказав Джон Бейлер, «але мета… полягає в тому, щоб якомога ширшій аудиторії повідомити про наші потреби».

ODNI також прагне до більшої гнучкості в своїй роботі з комерційними та академічними партнерами, включаючи можливість укладати інші угоди про повноваження по операціях та інші механізми, що виходять за рамки традиційних федеральних правил закупівель.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України