Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Українська телекомпанія Zeonbud підписала угоду з Eutelsat Communications

25 жовтня українська телекомпанія Zeonbud підписала угоду з компанією Eutelsat Communications щодо використання можливостей її супутника EUTELSAT 9B.

Через надання своїх можливостей Eutelsat забезпечить роботу мережі цифрового наземного телебачення (DTT) компанії Zeonbud і «потенційно розширить дію послуги DTH (Direct to Home) за межі досяжності існуючої інфраструктури». Фінансові умови угоди не розголошуються.

Супутник EUTELSAT 9B перебуває в орбітальній позиції 9° сх. д. і забезпечує покриття в Німеччині, Греції, Італії, країнах Північної Європи, Балтії та Україні.

Компанія Zeonbud Limited є національним ліцензованим оператором цифрового ефірного телебачення, що транслює 33 основні канали України, які охоплюють широкий спектр якісного мовного контенту.

Коментуючи угоду, комерційний директор Eutelsat Філіпп Оліва (Philippe Oliva) сказав: «Ми раді вітати Zeonbud з його високоякісною пропозицією контенту в рамках нашої лінійки на EUTELSAT 9B, що ще більше зміцнює наші позиції на динамічному ринку українського мовлення».

Генеральний директор Zeonbud Ірина Аляб’єва так прокоментувала підписання Угоди: «Ми раді співпрацювати з Eutelsat, щоб забезпечити найкращу якість надання послуг нашим глядачам щодо наших національних каналів, а також забезпечити розширення нашого охоплення через альтернативні моделі розповсюдження».

Підписання цієї угоди про мовлення відбулося після того, як минулого тижня компанія Eutelsat оголосила про розширення контракту з надання послуг мовлення з польською телекомпанією TVN.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України