Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Китаї проведено Глобальний форум супутникової навігаційної системи BeiDou

15 жовтня в провінції Ганьсу на північному заході Китаю було проведено Глобальний форум з питань співробітництва Китаю та країн Центральної Азії у використанні китайської супутникової навігаційної системи BeiDou (BDS).

У форумі взяли участь представники Китаю, країн Центральної Азії, включаючи Туркменістан, Узбекистан та Казахстан, а також міжнародних організацій.

Під час заходу була проведена тематична виставка BDS, на якій були представлені новітні навігаційні продукти та сценарії їх застосування в інтересах транспорту, логістики, туризму, сільського господарства і тваринництва.

«Завершення будівництва автомагістралі Китай-Киргизстан-Узбекистан, добудова та експлуатація нафтопроводу Китай-Казахстан, а також регулярні та ефективні залізничні вантажоперевезення Китай-Європа відкрили широкі перспективи для інноваційного застосування BDS,» – сказав Ран Ченгкі, директор китайського офісу управління супутниковою навігаційною системою.

Форум, вперше проведений у 2019 році, є платформою для спілкування та співпраці Китаю та країн Центральної Азії у сфері супутникової навігації.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України