Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Дубаї анонсовано нову місячну місію ОАЕ

27 квітня віце-президент, прем’єр-міністр і правитель Дубая Мохаммед бін Рашид Аль Мактум оголосив про нову еміратську місячну місію Rashid 2, яку виконуватиме Космічний центр імені Мохаммеда бін Рашида (MBRSC).

Шейх Мухаммед у супроводі шейха Хамдана бін Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, спадкоємного принца Дубая та голови виконавчої ради Дубая, відвідав MBRSC і зустрівся з командою, яка виконувала першу спробу Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) посадити місяцехід на поверхню Місяця. Підкреслюючи важливість рішучості для досягнення успіху в космічній галузі, він сказав, що ОАЕ продовжуватимуть запускати нові місії з дослідження космосу.

Він зазначив, що хоча спроба висадити ровер Rashid на Місяць була невдалою, «ми зберігали наші прагнення». «Емірати довели свою здатність розвивати передові космічні проєкти та швидко створювати динамічний національний космічний сектор. ОАЕ побудували космічний сектор з нуля всього за 10 років. Місія ровера Rashid була керована амбітним баченням країни щодо дослідження космосу», – додав він.

Шейх Хамдан бін Мохаммед сказав, що будь-яка космічна місія має враховувати високий рівень ризику, яким вона керує науковим і систематичним шляхом, щоб просувати дослідження та експерименти.

Шейх Хамдан заявив, що ОАЕ продовжуватимуть розвивати свій досвід і будувати передовий космічний сектор. Він сказав: «Шейх Мохаммед бін Рашид одного разу сказав: «Найбільший ризик у житті — це не ризикувати».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України