Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

У Центрі культури вина «Шабо» відбулася конференція

У п’ятницю, 8 жовтня, у Центрі культури вина «Шабо» відбулася конференція, де представники влади та бізнесу обговорили проблеми виноградарсько-виноробної галузі України.

Конференція розглядала питання та проблеми виноградарської та виноробної галузей і проходила під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, першого заступника міністра аграрної політики продовольства України Тараса Висоцького і голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма.

На заході були присутні великі виробники, середні і малі винороби, вчені та представники асоціацій з виноробства.

Свою програму взаємодії і допомоги у розвитку виноградарсько-виноробної галузі України, також презентували представники НЦУВКЗ. У програмі були представлені існуючі інструменти супутникового моніторингу та аналітики, які вже в поточному сезоні здатні стати потужним кейсом оперативної інформації, що сприятиме для прийняття принципових виробничих та інвестиційних рішень.

В ході конференції були напрацьовані ряд продуктивних кроків, які стануть основою нової дорожньої карти щодо розвитку галузі в цілому, але вже з об’едіненними зусиллями наукового та технічного потенціалу, які існують на сьогодні у національному українському середовищі.

За матеріалами відео інформагентства «Юг.Today»

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України