Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Супутникові знімки показують зосередження російської транспортної авіації на авіабазі Іваново

Американська компанія AllSource Analysis, що спеціалізується на геопросторовій аналітиці (GEOINT), провела аналіз супутникового знімку російської авіабази Іваново станом на 8 січня 2022 року компанії Planet.

Проведений аналіз виявив нарощування транспортної авіації на авіабазі Іваново 8 січня. Було виявлено додаткові 18 транспортних літаків Іл-76, припаркований на руліжній доріжці. Літаки були припарковані таким чином, щоб полегшити завантаження обладнання. Проведений аналіз також виявив сліди транспортних засобів на дорозі, що з’єднує західний периметр аеродрому з рулежними доріжками аеродрому.

За повідомленнями російських ЗМІ, для розгортання «миротворчої» операції у Казахстані було визначено 331-й гвардійський повітряно-десантний полк (пункт постійної дислокації – м. Кострома) 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії (управління – м. Іваново).

AllSource Analysis оцінює, що більшість сил, наданих Росією до операції Організації Договору про колективну безпеку в Казахстані, надійшли з Повітряно-десантних військ РФ.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України