Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Супутникова зйомка виявила китайський літак радіоелектронної боротьби J-16D поблизу Тайваню

Згідно з супутниковими знімками, опублікованими 7 жовтня канадським виданням Kanwa Asian Defence, Китай перекинув свій новий літак радіоелектронної боротьби J-16D на передову авіабазу на сході країни, поблизу Тайваню.

Літак був виявлений на авіабазі Сянтан в провінції Цзянсі. На знімку також показані нові ангари для бойових літаків, які розгортаються на передових базах при підготовці до бойових дій.

Військове джерело в Пекіні підтвердило розміщення літака РЕБ J-16D поблизу Тайваню. Пояснюється, що сплеск військової активності поблизу острова пов’язаний з посиленням бойової готовності Китаю.

На початку поточного місяця 56 китайських військових літаків увійшли в зону ідентифікації ППО Тайваню.

Розроблений і виготовлений авіаційною корпорацією Шеньян літак РЕБ J-16D є останньою версією винищувача J-16, представленого Народно-визвольною армією Китаю в 2013 році. Він здатний одночасно нейтралізувати різні типи радарів і систем зв’язку противника для безпечного проникнення у добре захищений повітряний простір.

На додаток до своїх радіолокаційних можливостей глушіння, китайський літак оснащений модернізованими ракетними пусковими установками з капсулами радіоелектронної боротьби і двома ракетами під центральними пілонами.

Новий винищувач J-16D нещодавно демонстрували на авіашоу China 2021.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України