Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Супутник компанії Lockheed Martin повернеться в атмосферу Землі на ступного місяця

Очікується, що супутник Lockheed Martin, який був виведений на неправильну орбіту 22 грудня, зійде з орбіти в лютому. Незважаючи на значно скорочену місію, компанія заявила, що успішно виконала багато завдань демонстрації технологій.

Корисне навантаження вагою 300 фунтів (136 кг) – нещодавно розроблена компанією Lockheed Martin електронно керована антена (Electronically Steerable Antenna, ESA), розміщена на супутниковій шині Nebula компанії Terran Orbital – було виведено на неправильну орбіту через проблему з верхнім ступенем ракети Alpha компанії Firefly Aerospace, яка запустила місію 22 грудня.

Боб Бенкен, директор з технологічного прискорення компанії Lockheed Martin Space, заявив, що корисне навантаження компанії для демонстрації антенних технологій «перевищило наші очікування та успішно виконало всі основні завдання місії. Це досягнення ще більш вражає у світлі того, що космічний апарат було виведено на незаплановану нижчу орбіту, що призвело до значного скорочення термінів місії».

Початковий план Lockheed Martin полягав у тому, щоб продемонструвати, що компанія може калібрувати та вмикати антену швидше, ніж це було можливо раніше.

Через три дні після запуску Боб Бенкен повідомив, що Lockheed Martin співпрацює з постачальником платформ для космічних апаратів Terran Orbital, щоб прискорити перевірку та активацію після запуску.

«Ми не тільки успішно продемонстрували можливості ESA у стислі терміни, але й підвищили готовність технологій для багатьох майбутніх застосувань. Ці результати є ще більш вражаючими, враховуючи проблеми, пов’язані зі скороченим життєвим циклом місії», – сказав Боб Бенкен.

Хоча корисне навантаження ESA спочатку не призначалося для роботи на дуже низькій навколоземній орбіті, це була можливість випробувати технологію в «унікальному середовищі», сказав він.

Антени ESA користуються зростаючим попитом для застосунків широкосмугового зв’язку, таких як супутниковий зв’язок під час польоту. Використовуючи цифрову технологію формування променя, електронні антени дозволяють супутникам спрямовувати комунікаційні промені, щоб зосередити смугу пропускання на місцях з інтенсивним трафіком.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України