Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Стало відоме ім’я таємничого космічного туриста компанії Blue Origin, який заплатив за політ $28 млн

Засновник і колишній генеральний директор криптовалютної платформи TRON Джастін Сан (Justin Sun) виграв аукціон, що відбувся у червні 2021 року, і заплатив $28 млн за можливість здійснити суборбітальний політ на ракеті New Shepard американської компанії Blue Origin. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter 22 грудня. Раніше особа переможця торгів, який вирішив не брати участь у першій пілотованій місії, не розкривалася.

«Півроку тому мені пощастило перемогти в аукціоні на місце в першому запуску Blue Origin. Сьогодні я оголошую про запуск кампанії «Sea of Stars» («Море зірок»), в ході якої будуть відібрані 5 воїнів (warriors), які разом зі мною досліджуватимуть космос у 2022 році», – йдеться у публікації китайського підприємця. За словами Джастіна Сана, один кандидат у команду буде «видною фігурою у світі криптовалюти», другий – членом спільноти TRON, «пристрасно захопленим космосом», третій – технічним підприємцем. Четвертим та п’ятим номінантами стануть відомий митець, який мріє про космос і майбутнє людства, та «впливова знаменитість», яка надихне більше людей на участь у дослідженнях космосу. Очікується, що детальна інформація щодо критеріїв та процесу відбору кандидатів буде оголошена в найближчі місяці. Джастін Сан викупив всі місця на рейс ракети New Shepard, який заплановано на четвертий квартал 2022 року.

Згідно з прес-релізом компанії Blue Origin, повна сума у розмірі $ 28 млн надійшла до фонду Blue Origin Club for the Future, який, у свою чергу, розподілив її між 19 космічними благодійними організаціями, щоб надихнути майбутні покоління робити кар’єру в галузі науки, технологій, інженерії та математики (STEM) і допомагати розбудові майбутнього життя в космосі.

Раніше 17 грудня Джастін Сан повідомив в Twitter, що залишає пост глави TRON Foundation та приймає запрошення уряду Гренади стати послом та представником острівної держави у Світовій організації торгівлі. Таким чином, Його Превосходительство пан Сан стане першим гренадським міжнародним дипломатом і лідером блокчейн-індустрії, який вирушить у космос. Під час подорожі він візьме з собою прапор Гренади.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України