Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Сінгапурська компанія ST Engineering запустила свій перший SAR-супутник

Сінгапурська компанія ST Engineering запустила свій перший поляриметричний супутник із синтезованою апертурою (PolSAR) TeLEOS-2.

Розроблений у партнерстві з Агентством оборонної науки та технологій Сінгапуру (від імені уряду Сінгапуру), супутник TeLEOS-2 має корисне навантаження SAR, зроблене в Сінгапурі, і здатний знімати як денні, так і нічні зображення з високою просторовою розрізненістю за будь-яких погодних умов, з повною поляриметрією для ширшого спектру застосування супутникових даних. Це покращить комерційні рішення ST Engineering для отримання супутникових зображень, надаючи своїм клієнтам мультимодальні функції та функції високої чутливості.

22 квітня Індійська організація космічних досліджень (ISRO) за допомогою РН Polar Satellite Launch Vehicle (PSLV) вивела на орбіту два сінгапурські супутники, TeLEOS-2 і Lumelite-4, а також сім додаткових експериментальних корисних навантажень.

Працюючи на приекваторіальній орбіті (NEqO) під кутом нахилу 10°, супутник TeLEOS-2 забезпечить отримання зображень з просторовою розрізненістю 1 м із середньою частотою 14 проходів на день, пропонуючи розширене охоплення багатьох основних судноплавних маршрутів, а також зон, схильних до стихійних лих, та пожежонебезпечних регіонів. Це надасть клієнтам можливості за таких програм, як моніторинг та управління стихійними лихами, моніторинг навколишнього середовища, дослідження та управління природними ресурсами, зміни клімату та дослідження погоди.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України