Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Шведська космічна корпорація підписала угоду про використання латвійського наземного сегмента космічного зв’язку

Шведська космічна корпорація (SSC) підписала нову угоду з університетом і компанією з Латвії. 13 липня компанія оголосила, що співпрацюватиме з Вентспілським університетом прикладних наук (Ventspils University of Applied Sciences, VUAS) і компанією VIRATEC, додавши великі параболічні антени RT-32 і RT-16 VUAS до мережі SSC Connect.

Це збільшить здатність SSC підтримувати широкий спектр типів місій, включаючи місії на Місяць та у глибокий космос. Компанія VIRATEC належить VUAS і була створена як комерційний підрозділ Вентспілського міжнародного радіоастрономічного центру (Ventspils International Radio Astronomy Centre, VIRAC), науково-дослідного інституту VUAS. Однією з їхніх цілей є розвиток космічної галузі, а також можливостей наземного сегмента в Латвії.

SSC розширює свою глобальну мережу місячних станцій SSC CONNECT, щоб задовольнити зростаючий попит ринку. У рамках цих зусиль SSC додала новий партнерський наземний сегмент у Латвії. Ця співпраця ще більше посилює існуючі можливості SSC CONNECT на Місяці. Це спрямовано на зміцнення позицій SSC як ключового постачальника комунікаційних послуг у сегменті ринку для Місяця та далекого космосу.

«Це об’єднання з SSC означає, що ми можемо використовувати їхню глобальну присутність у використанні наших інфраструктурних послуг для глобальної космічної галузі та майбутніх місій на Місяць і у глибокий космос. Ми раді бути частиною амбітного шляху SSC, спрямованого на подальше зміцнення її позицій як провідного постачальника послуг наземних станцій для зв’язку на Місяці», – заявив Марцис Донерблікс, керівник групи інженерно-технічних операцій VIRAC і технічний директор VIRATEC.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України