Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

EgSA прийняла делегацію із Чеської Республіки для розвитку свого космічного сектору

За повідомленням Єгипетського космічного агентства (EgSA), директор агентства професор Шеріф Седкі прийнявв делегацію з Чеської Республіки у штаб-квартирі агентства в Каїрі. Серед делегатів були заступник Міністра закордонних справ Чеської Республіки Джеррі Козак (Jerry Kozak), Посол Чеської Республіки у Єгипті Іван Юкл (Ivan Yukl); директор департаменту Близького Сходу та Північної Африки МЗС Чехії Петер Хладік (Peter Hladik) та торговий радник Посольства Чехії у Єгипті Ондрей Кочо (Ondrey Kocho).

Зустріч була зосереджена на обговоренні потенційної співпраці між Єгиптом і Чеською Республікою в дослідженні космосу та технологіях. Єгипет і Чеська Республіка можуть сприяти спільному зростанню та прогресу своїх відповідних космічних секторів шляхом обміну знаннями, ресурсами та технологічними досягненнями.

Останнім часом Єгипет активно розвиває партнерські відносини з іншими країнами, включаючи Китай і росію, щоб розширити свій космічний потенціал. Залучаючись до таких спільних зусиль, EgSA прагне використовувати досвід і ресурси своїх міжнародних партнерів для прискорення розвитку своєї космічної галузі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України